İleri Düzey İyi Oldum Programı (24 Saat)

24 Saatlik İleri Düzey İyi Oldum Programı (Online)

 

İyi Oldum Programına katılanlar hayatım boyunca edindiğim tecrübelerden derlenmiş en etkili çalışma yöntemlerini öğrenir ve pratik eder. Dolayısıyla hayatlarının her alanında kendi üzerlerinde veya sevdiklerine çalışmalar yapabilirler.

 

Program 4 hafta sürer.
Her hafta Pazartesi – Salı – Çarşamba günleri saat 13:00 – 15:00 arası gerçekleşir.
Daha önce 8 saatlik İyi Oldum Programı‘na katılmış olmanız gerekmektedir.

 

Ayrıca program mezunları Özel Facebook Grubu‘na katılım hakkı kazanarak, bilgilerini sürekli pekiştirebilecek, grup içerisinden destek alabilecek, diğer katılımcıların deneyimlerine tanık olabilecek ve kendi deneyimlerini paylaşabilecek.

 

Katılmak için yapmanız gerekenler:

  • Daha önce 8 saatlik İyi Oldum Programı‘na katılmış olmanız gerekmektedir.
  • Aşağıdaki formdan katılmak istediğiniz tarihi seçerek kaydınızı yaptırın.
  • Size gelen onay mailinde yer alan banka bilgilerine ödemenizi gerçekleştiriniz.
  • Size mail ile göndereceğim linke tıklayarak programa katılın.

 

Önemli notlar:

  • Program saatinden 15 dakika önce size gönderilen linke tıklayarak bağlanın.
  • Dikkatinizi dağıtacak TV-Telefon gibi unsurları kaldırın veya sessiz bir odaya geçin.
  • Mutlaka masaüstü bir bilgisayar ya da laptop kullanmaya çalışın

 

Program Detayları:

  • Program 4 hafta boyunca, haftada 3 gün sürer.
  • Grup 6 – 8 kişiliktir.

Katılım ücreti 4.000 TL 2.880TL’dir. 


KDV dahil değildir.

Program İçeriği

▾ MODÜL 1: ANDA KALMANIN FAYDALARI VE TEKNİKLERİ

Zihnimizin bir özelliği haline gelmiş olan geçmişle hesaplaşma ve pişmanlıklar ile gelecek endişesiyle önlem almaya çalışmamız gün içinde dikkatimizin dağılmasına sebep olur. Bunun sonucu olarak yaptığımız işe odaklanamayız ve ortaya yeni yanlışlar ve hatalar çıkar. Bu defa onlarla ilgili pişmanlıklar bizi yine andan uzaklaştırdığı gibi onları düzeltmekle öyle vakit kaybederiz ki yeni işlere başlayamayız.

 

Bu sarmaldan çıkmanın yolu anda kalmayı öğrenmek ve bunun idmanı sayılan meditasyon tekniklerini hayatımıza nasıl geçireceğimizi anlamaktan geçer. Tıpkı bedenimizin fit olması için çeşitli egzersiz çalışmaları gibi zihnimiz için de egzersizler mevcuttur. Önemli olan nasıl ve ne zaman ne yapacağını bilmektir.

▾ MODÜL 2: HİKAYEN OLMASA SEN KİM OLURDUN?

Yaşadıklarımızla ilgili zihnimizde yazmış olduğumuz hikayeler ömür boyu bizimle birlikte gezerler. Hatta öyle ki uyurken bile bizi rahat bırakmazlar. İnsan, doğası gereği sürekli haz peşinde iken yazdığı hikayelerin acısı altında ezilir ve bir müddet sonra başa çıkamaz olur.

 

Bu noktada ‘farkındalık’ denen beceriye ihtiyacı vardır. Bu becerinin kazanılması ile birlikte içimizden yeni bir ‘ben’ doğar.

▾ MODÜL 3: YARGILARIMIZ VE ÖNYARGILARIMIZ İLE NE YAPACAĞIZ?

Önyargılarımız otomatik hale gelmiş düşünce kalıplarımızdır. Toplum, aile, okul, arkadaş, iş çevrelerinde her an yenileri eklenmektedir. Yargılarımız ise düşünce ve duygularımızın bizi ele geçirme yoludur. Özellikle Byron Katie’nin ‘the work’ yöntemi ile çalışarak onları kendimize faydalı hale getirebiliyoruz.

▾ MODÜL 4: UZLAŞMA KÜLTÜRÜ NASIL BİR ŞEY?

Diğer modüllerde zihnimizin işleyişi hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olup idman yaptığımız zaman kolayca ve doğal olarak elde edebileceğimiz uzlaşma kültürünün içselleştirilmesi ve bir çeşit test edilmesi gerekmektedir. Sonuçta haklı olmak ve mutlu olmak bizim için ne zamanlar önemli ve seçimlerimizi hangi yönde yapmalıyız?

Başlangıç: 4 Mayıs 2020 - Pazartesi, Saat:13:00

Kayıt Formu

Adres: Eğitim mahallesi, Adım Sokak, Royal Center, 17/8 Kadıköy / İSTANBUL
Email: info@yaseminconker.com
Tel & Whatsapp: 0 535 661 44 80