fbpx

İyi Oldum Programı (Online)

İyi Oldum Programı şimdi ONLINE!

 

İyi Oldum Programına katılanlar hayatım boyunca edindiğim tecrübelerden derlenmiş en etkili çalışma yöntemlerini öğrenir ve pratik eder. Dolayısıyla hayatlarının her alanında kendi üzerlerinde veya sevdiklerine çalışmalar yapabilirler.

Program 4 modülden oluşmaktadır.

 

Ayrıca program mezunları Özel Facebook Grubu‘na katılım hakkı kazanarak, bilgilerini sürekli pekiştirebilecek, grup içerisinden destek alabilecek, diğer katılımcıların deneyimlerine tanık olabilecek ve kendi deneyimlerini paylaşabilecek.

 

Katılmak için yapmanız gerekenler:

  • Aşağıdaki kayıt formunu yolladığınızda size gelen onay mailinde yer alan banka bilgilerine ödemenizi gerçekleştirin.
  • Size mail ile göndereceğim linke tıklayarak programa katılın.

 

Önemli notlar:

  • Program saatinden 15 dakika önce size gönderilen linke tıklayarak bağlanın.
  • Dikkatinizi dağıtacak TV-Telefon gibi unsurları kaldırın veya sessiz bir odaya geçin.

 

Program Detayları:

  • Program 4 gün sürer ve 4 farklı modülden oluşur.
  • Grup 6 – 8 kişiliktir.

Katılım ücreti 1.350 TL 950TL’dir. 


KDV dahil değildir.

Program İçeriği

▾ MODÜL 1: ANDA KALMANIN FAYDALARI VE TEKNİKLERİ

Zihnimizin bir özelliği haline gelmiş olan geçmişle hesaplaşma ve pişmanlıklar ile gelecek endişesiyle önlem almaya çalışmamız gün içinde dikkatimizin dağılmasına sebep olur. Bunun sonucu olarak yaptığımız işe odaklanamayız ve ortaya yeni yanlışlar ve hatalar çıkar. Bu defa onlarla ilgili pişmanlıklar bizi yine andan uzaklaştırdığı gibi onları düzeltmekle öyle vakit kaybederiz ki yeni işlere başlayamayız.

 

Bu sarmaldan çıkmanın yolu anda kalmayı öğrenmek ve bunun idmanı sayılan meditasyon tekniklerini hayatımıza nasıl geçireceğimizi anlamaktan geçer. Tıpkı bedenimizin fit olması için çeşitli egzersiz çalışmaları gibi zihnimiz için de egzersizler mevcuttur. Önemli olan nasıl ve ne zaman ne yapacağını bilmektir.

▾ MODÜL 2: HİKAYEN OLMASA SEN KİM OLURDUN?

Yaşadıklarımızla ilgili zihnimizde yazmış olduğumuz hikayeler ömür boyu bizimle birlikte gezerler. Hatta öyle ki uyurken bile bizi rahat bırakmazlar. İnsan, doğası gereği sürekli haz peşinde iken yazdığı hikayelerin acısı altında ezilir ve bir müddet sonra başa çıkamaz olur.

 

Bu noktada ‘farkındalık’ denen beceriye ihtiyacı vardır. Bu becerinin kazanılması ile birlikte içimizden yeni bir ‘ben’ doğar.

▾ MODÜL 3: YARGILARIMIZ VE ÖNYARGILARIMIZ İLE NE YAPACAĞIZ?

Önyargılarımız otomatik hale gelmiş düşünce kalıplarımızdır. Toplum, aile, okul, arkadaş, iş çevrelerinde her an yenileri eklenmektedir. Yargılarımız ise düşünce ve duygularımızın bizi ele geçirme yoludur. Özellikle Byron Katie’nin ‘the work’ yöntemi ile çalışarak onları kendimize faydalı hale getirebiliyoruz.

▾ MODÜL 4: UZLAŞMA KÜLTÜRÜ NASIL BİR ŞEY?

Diğer modüllerde zihnimizin işleyişi hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olup idman yaptığımız zaman kolayca ve doğal olarak elde edebileceğimiz uzlaşma kültürünün içselleştirilmesi ve bir çeşit test edilmesi gerekmektedir. Sonuçta haklı olmak ve mutlu olmak bizim için ne zamanlar önemli ve seçimlerimizi hangi yönde yapmalıyız?

SIRADAKİ PROGRAM TARİHİ

  1. Modül 08 Kasım – Pazar: 15.00 – 17.00
  2. Modül 15 Kasım – Pazar: 15.00 – 17.00
  3. Modül 22 Kasım – Pazar: 15.00 – 17.00
  4. Modül 29 Kasım – Pazar: 15.00 – 17.00

Kayıt Formu

Adres: Eğitim mahallesi, Adım Sokak, Royal Center, 17/8 Kadıköy / İSTANBUL
Email: iyioldum@gmail.com
Tel & Whatsapp: 0 533 501 44 56