“İyi Oldum” Programı

 

Yasemin Conker’le İyi Oldum Programı, 4 hafta süren ve 4 ayrı modülden oluşan bir programdır.

 

Katılımcılar 6 kişilik sınıflar ile her hafta bir modül alırlar ve 4. hafta sonunda programı tamamlarlar.

 

İyi Oldum Programı, İstanbul – Kadıköy’de bulunan merkezimizde verilmektedir. Adres: Eğitim mahallesi Adım sokak Royal Center 17/8 Kadıköy. [KONUM İÇİN TIKLAYIN]

 

İstanbul dışında yer alanlar için ise programlara skype ile katılım mümkündür.

  • Her modül 2 saat sürmektedir.
  • Sınıflar 6 kişiliktir.
  • Program ücreti her modül için 200 TL’dir.*
  • Program ücreti dört haftalık 800 TL’dir ve aylık peşin ödenir.*

 

*Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

 

Şimdi Kayıt Olun

Program Tarihleri

Aşağıdakilerden hangi gün grubunu seçiyorsanız, o grup 6 kişi olduğunda, size başlangıç tarihi bilgisi gelecektir.

Yeterli grup sayısı sağlanamaması durumunda en geç 1 ay sonra ücret iadesi yapılır.

Salı Günleri: Saat: 19:00 – 21:00

Perşembe Günleri: Saat: 10:00 – 12:00

Cumartesi Günleri: Saat: 16:00 – 18:00

Pazar Günleri: Saat: 15:00 – 17:00

 

[Kayıt Yaptırmak İstiyorum]

Program İçeriği

Modül 1: Anda Kalmanın Faydaları ve Teknikleri

Zihnimizin bir özelliği haline gelmiş olan geçmişle hesaplaşma ve pişmanlıklar ile gelecek endişesiyle önlem almaya çalışmamız gün içinde dikkatimizin dağılmasına sebep olur. Bunun sonucu olarak yaptığımız işe odaklanamayız ve ortaya yeni yanlışlar ve hatalar çıkar. Bu defa onlarla ilgili pişmanlıklar bizi yine andan uzaklaştırdığı gibi onları düzeltmekle öyle vakit kaybederiz ki yeni işlere başlayamayız.

Bu sarmaldan çıkmanın yolu anda kalmayı öğrenmek ve bunun idmanı sayılan meditasyon tekniklerini hayatımıza nasıl geçireceğimizi anlamaktan geçer. Tıpkı bedenimizin fit olması için çeşitli egzersiz çalışmaları gibi zihnimiz için de egzersizler mevcuttur. Önemli olan nasıl ve ne zaman ne yapacağını bilmektir.

Modül 2: Hikayen Olmasa Sen Kim Olurdun?

Yaşadıklarımızla ilgili zihnimizde yazmış olduğumuz hikayeler ömür boyu bizimle birlikte gezerler. Hatta öyle ki uyurken bile bizi rahat bırakmazlar. İnsan, doğası gereği sürekli haz peşinde iken yazdığı hikayelerin acısı altında ezilir ve bir müddet sonra başa çıkamaz olur. Bu noktada ‘farkındalık’ denen beceriye ihtiyacı vardır. Bu becerinin kazanılması ile birlikte içimizden yeni bir ‘ben’ doğar.

Modül 3: Yargılarımız ve Önyargılarımız ile Ne Yapacağız?

Önyargılarımız otomatik hale gelmiş düşünce kalıplarımızdır. Toplum, aile, okul, arkadaş, iş çevrelerinde her an yenileri eklenmektedir. Yargılarımız ise düşünce ve duygularımızın bizi ele geçirme yoludur. Özellikle Byron Katie’nin ‘the work’ yöntemi ile çalışarak onları kendimize faydalı hale getirebiliyoruz.

Modül 4: Uzlaşma Kültürü Nasıl Bir Şey?

Diğer modüllerde zihnimizin işleyişi hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olup idman yaptığımız zaman kolayca ve doğal olarak elde edebileceğimiz uzlaşma kültürünün içselleştirilmesi ve bir çeşit test edilmesi gerekmektedir. Sonuçta haklı olmak ve mutlu olmak bizim için ne zamanlar önemli ve seçimlerimizi hangi yönde yapmalıyız?

KAYIT FORMU

 

Dilerseniz telefon ile de kayıt yaptırabilirsiniz.

TELEFON EDİN: 0 535 661 44 80