Kitap Tavsiyeleri: İyi Oldum [Youtube]

Merhaba YouTube kanalıma Hoşgeldiniz.

Kitaplarla mı başlasam, sohbetlere başlasam, kendimi mi tanıtsam, hangisiyle gitsem bilemedim ama azıcık kitaplarla ilgili ne yapacağımı anlatayım isterseniz.

Şöyleki, 2016 Kasım’da benim kendi kitabım, 4. kitabım çıktı ve ilk üç tanesini 10 sene önce yazmıştım ve piyasada yok artık. Onların da peşinde bir sürü insan var ama lütfen peşinde olmayın. Çünkü onlarda da güzel şeyler anlatmıştım, hala faydalanan varmış, elden ele dolaşıyormuş ama daha uzun yöntemler vardı orada. Mesela korkularımızı nasıl buluyoruz, nasıl dönüştürüyor, o tip yöntemler vardı.

Oysa bunda çok daha kısa, efektif, işe yarar, çünkü o zaman zarfında, yani toplamda 25 seneden bahsediyorum kendi üzerimde çalışıp, okuyup, çizip, yazıp, o zaman zarfında süzülen, damıtılan bütün bilgileri ve bütün yöntemleri bu kitapta yazdım.

Onun için bunu Türkçe bilen herkesin okumasına da niyet ettim. Baktım okumuyor herkes, o zaman YouTube’da üçer dakika bunun içindeki konularla ilgili her türlü soruyu cevaplandırayım öyle belki hem okumaya teşvik ederim, hem de içindeki konular iyice anlaşılır diye düşündüm.

Teşekkürler

Yasemin Conker.

Henüz yorum yok

Yorum Yazın